KAIKU VUSA

Arraunlariak

 

2020 denboraldia

  • Arraunlaria Klubanurteak 3 ASIER ALONSO ASIER ALONSO   Jaioterria: SANTURTZI 1992-11-14 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 BEÑAT APRAIZ BEÑAT APRAIZ   Jaioterria: GERNIKA 1986-06-01 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 8 DAVID CAMACHO DAVID CAMACHO   Jaioterria: MUNGIA 1985-12-16 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Patroia Klubanurteak 2 VICENTE CARPINTERO VICENTE CARPINTERO   Jaioterria: BILBAO 1978-01-01 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JON CARRILLO JON CARRILLO   Jaioterria: PASAI DONIBANE 1990-06-12 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 DAVID COSTA DAVID COSTA   Jaioterria: MOAÑA 1976-10-17 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 8 DANIEL GARCIA DANIEL GARCIA   Jaioterria: PEREIRA RISARALDA COLOMBIA 1997-12-26 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 JON DONNINO GARCIA JON DONNINO GARCIA   Jaioterria: BILBAO 1995-12-17 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 9 OSCAR GOMEZ OSCAR GOMEZ   Jaioterria: SANTANDER 1977-02-23 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 MANUEL  GUTIERREZ MANUEL GUTIERREZ   Jaioterria: LAREDO 1998-04-03 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 3 DAVID IGLESIAS DAVID IGLESIAS   Jaioterria: DONOSTIA 1975-04-11 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 JAIME LARA JAIME LARA   Jaioterria: SEVILLA 1993-01-10 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 6 XABIER MIELGO XABIER MIELGO   Jaioterria: SESTAO 1999-08-05 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 ADRIAN MIRAMON ADRIAN MIRAMON   Jaioterria: BENALMÁDENA 1991-05-13 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 PABLO MIRANDA PABLO MIRANDA   Jaioterria: BUEU 1983-12-22 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 1 MARTIN NOVAIS MARTIN NOVAIS   Jaioterria: ESTEIRO-MUROS 1985-10-22 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Patroia Klubanurteak 6 PABLO NOVO PABLO NOVO   Jaioterria: BILBAO 1999-07-24 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 2 ANDONI PEDROSA ANDONI PEDROSA   Jaioterria: BILBAO 1989-09-22 Historiala ikusi Berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 8 IÑIGO PELAYO IÑIGO PELAYO   Jaioterria: BARAKALDO 1997-06-28 Historiala ikusi Harrobikoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 0 ROBERTO PEREZ ROBERTO PEREZ   Jaioterria: SANTANDER 1979-09-13 Historiala ikusi Ez berezkoa 
  • Arraunlaria Klubanurteak 13 ANGEL MARIA RODRIGUEZ ANGEL MARIA RODRIGUEZ   Jaioterria: GATIKA 1984-04-11 Historiala ikusi Harrobikoa 

altak

  • Arraunlaria BEÑAT APRAIZ BEÑAT APRAIZ   Jaioterria: GERNIKA 1986-06-01
  • Arraunlaria DAVID CAMACHO DAVID CAMACHO   Jaioterria: MUNGIA 1985-12-16
  • Arraunlaria JON CARRILLO JON CARRILLO   Jaioterria: PASAI DONIBANE 1990-06-12
  • Arraunlaria OSCAR GOMEZ OSCAR GOMEZ   Jaioterria: SANTANDER 1977-02-23
  • Arraunlaria MANUEL  GUTIERREZ MANUEL GUTIERREZ   Jaioterria: LAREDO 1998-04-03
  • Arraunlaria JAIME LARA JAIME LARA   Jaioterria: SEVILLA 1993-01-10
  • Patroia PABLO NOVO PABLO NOVO   Jaioterria: BILBAO 1999-07-24
  • Arraunlaria ROBERTO PEREZ ROBERTO PEREZ   Jaioterria: SANTANDER 1979-09-13

bajak

  • Arraunlaria ALVARO CRESPO ALVARO CRESPO   Jaioterria: SESTAO 1998-01-16
  • Arraunlaria / patroia PELLO GARCIA DE ANDOIN PELLO GARCIA DE ANDOIN   Jaioterria: SESTAO 1999-05-15
  • Arraunlaria CRISTOFER GONZALEZ CRISTOFER GONZALEZ   Jaioterria: MOAÑA 1987-09-25
  • Arraunlaria BEÑAT MORENO BEÑAT MORENO   Jaioterria: SESTAO 1999-06-04
  • Arraunlaria SOLAYMAN RAHHOU SOLAYMAN RAHHOU   Jaioterria: RABAT (MARRUECOS) 1999-02-22
  • Arraunlaria MIKEL ROBREDO MIKEL ROBREDO   Jaioterria: SESTAO 1998-03-08
  • Arraunlaria IÑIGO SANCHEZ IÑIGO SANCHEZ   Jaioterria: SESTAO 1999-05-04
  • Arraunlaria ENEKO ZABALA ENEKO ZABALA   Jaioterria: ADUNA 1988-03-04
  • Arraunlaria EGOITZ FERNANDEZ EGOITZ FERNANDEZ   Jaioterria: BILBAO 1991-02-03